INSTALL NOWY SĄCZ

Profesjonalna Firma z tradycjami

Tradycje firmy sięgają 1977 r, kiedy to powstała jako jednoosobowy zakład usługowy świadczący usługi w zakresie wod - kan. c.o. i gazu. Poprzez mozolną i ciężka pracę, a przede wszystkim uczciwość i wysoki standard wykonywanych usług, firma nasza stała się jedną z najbardziej szanowanych i docenianych w obrębie małopolski.

W obecnych czasach posiadamy wysoko wykwalifikowany personel wykonawczy oraz handlowy, ogromną bazę profesjonalnych sprzętów budowlanych i montażowych, dział projektowy, a także hurtownię materiałów instalacyjnych wraz z wieloma przedstawicielstwami markowych firm produkcyjnych, systemów grzewczych i sanitarnych o najwyższej jakości.

Poprzez szeroki zakres świadczonych przez nas usług, atrakcyjność cenową i wysoki profesjonalizm zyskaliśmy wysokie uznanie wśród odbiorców, nie tylko w zakresie usług, ale również bogatej oferty handlowej, jako prekursorzy najnowszych systemów i rozwiązań w zakresie techniki grzewczej i nie tylko! Gorąco zapraszamy do współpracy i zapewniamy najwyższą jakość zarówno wykonywanych usług, jak i materiałów oferowanych przez nas.

Zapraszamy. Satysfakcja gwarantowana!!!

Zapraszamy do kontaktu